Galaxy A15 4G/5G

Doprava nad 999,- ZDARMA

Objednejte do 12:00 a odešleme ještě DNES!

Print knížkové pouzdro na Samsung Galaxy A15 4G/5G - zlatí motýli

Nabízíme Vám unikátní knížkové pouzdro s magnetickým zapínáním, určené speciálně pro model Samsung Galaxy A15 4G/5G. Toto exkluzivní pouzdro je nejen praktickým doplňkem, ale také módním kouskem, který přitáhne pozornost kdekoliv se objevíte.
Navrženo s ohledem na detail, pouzdro zdobí nádherný vícebarevný design s motivem zlatých motýlů, který dodá vašemu telefonu neotřelý a elegantní vzhled. Materiál z umělé kůže spolu s pružným gelem zajišťuje, že váš telefon bude v bezpečí před poškrábáním, nárazy či jiným mechanickým poškozením. Pružný gelový držák uvnitř pouzdra pevně uchycuje váš telefon a zároveň umožňuje snadné ovládání všech funkcí telefonu bez nutnosti jeho vyjímání.

Proč si vybrat právě toto pouzdro se zlatými motýli?

✅ Specificky navrženo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G – Perfektně padne a chrání váš telefon.
✅ Elegantní design s motivem zlatých motýlů – Nejen ochrana, ale i stylový doplněk.
✅ Kvalitní materiály – Kombinace umělé kůže a pružného gelu nabízí dlouhodobou ochranu a odolnost.
✅ Magnetické zapínání – Rychlé a bezpečné uzavírání pouzdra.
✅ Komfort a funkčnost – Snadný přístup ke všem portům a funkcím telefonu bez jeho vyndávání.

Print knížkový obal ochrání přední i zadní stranu telefonu, ale pro dokonalou ochranu displeje doporučujeme zakoupit i ochrannou fólii či tvrzené sklo. Přístroji tak zajistíte nejvyšší možnou ochranu. Alternativou mohou být i odolné kryty a obaly, které telefon ochrání i v nejtěžších podmínkách. V nabídce máme také gelové obaly.
Skladem

Doprava nad 999,- ZDARMA

Objednejte do 12:00 a odešleme ještě DNES!

Rychlé doručení - vše skladem

Vrácení zboží - do 60 dnů

K nákupu nad 799,- Kč DÁREK ZDARMA

Pro jiný telefon?

Peněženkové pouzdro Print na Samsung Galaxy A15 4G/5G s obrázkem zlatí motýli
Kategorie Galaxy A15 4G/5G
EAN 8596580747142

Značka telefonu SAMSUNG
Pro model telefonu Galaxy A15 4G/5G
Typ pouzdraKnížkové
Typ zapínánímagnetické
Uchycení telefonupružný gel
Materiálumělá kůže, pružný gel
Barvavícebarevné
Barevný motivMotýli

Nezapomeňte na

DUX celoplošné tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
DUX celoplošné tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
368 Kč
Skladem
Tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
Tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
257 Kč
Skladem
Akce -23%
Wozinsky celoplošné tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G - černé
Wozinsky celoplošné tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G - černé
299 Kč 229 Kč
Skladem
Akce -15%
Wozinsky tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
Wozinsky tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
199 Kč 169 Kč
Skladem
Akce -8%
NORTHJO průhledný gelový obal + tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G - průhledný
NORTHJO průhledný gelový obal + tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G - průhledný
399 Kč 369 Kč
Skladem
Swissten tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
Swissten tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
269 Kč
Skladem
Swissten celoplošné tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
Swissten celoplošné tvrzené sklo na Samsung Galaxy A15 4G/5G
359 Kč
Skladem
KLB sklo čočky fotoaparátu na Samsung Galaxy A15 4G/5G (samostatná skla) - černé
KLB sklo čočky fotoaparátu na Samsung Galaxy A15 4G/5G (samostatná skla) - černé
249 Kč
Skladem
Sklo čočky fotoaparátu na Samsung Galaxy A15 4G/5G (samostatná skla) - černé
Sklo čočky fotoaparátu na Samsung Galaxy A15 4G/5G (samostatná skla) - černé
138 Kč
Skladem
Tactical Glass Shield 2.5D sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Clear
Tactical Glass Shield 2.5D sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Clear
359 Kč
Skladem do 2 dnů
IMK sklo čočky na Samsung Galaxy A15 4G/5G - černé
IMK sklo čočky na Samsung Galaxy A15 4G/5G - černé
149 Kč
Skladem
OBAL:ME 5D Tvrzené Sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Black
OBAL:ME 5D Tvrzené Sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Black
349 Kč
Skladem do 2 dnů
IMK sklo čočky na Samsung Galaxy A15 4G/5G
IMK sklo čočky na Samsung Galaxy A15 4G/5G
149 Kč
Skladem
Tactical Glass Shield 5D sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Black
Tactical Glass Shield 5D sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Black
349 Kč
Skladem do 2 dnů
KLB sklo čočky fotoaparátu na Samsung Galaxy A15 4G/5G (samostatná skla) - stříbrné
KLB sklo čočky fotoaparátu na Samsung Galaxy A15 4G/5G (samostatná skla) - stříbrné
249 Kč
Skladem
OBAL:ME TPU Kryt pro Samsung Galaxy A16 5G Transparent
OBAL:ME TPU Kryt pro Samsung Galaxy A16 5G Transparent
199 Kč
Skladem do 2 dnů
OBAL:ME 2.5D Tvrzené Sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Clear
OBAL:ME 2.5D Tvrzené Sklo pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Clear
359 Kč
Skladem do 2 dnů

Hodnocení produktu

* Hodnocení bude před uveřejnění překontrolováno ze strany provozovatele e-shopu.

Ověřeno zákazníky Heureka

Za nás mluví vaše spokojené recenze

super obchod

Zdenek Č. 23.10.2026

Určitě musím obchod doporučit. To co jsem potřeboval jsem zde našel a za cenu že mi spadla brada oproti mimozemšťanovi a jemu podobných. Výběr je neuvěřitelně pestrý. Díky.

David K. 22.10.2026

Rychlá akce, přehledný výběr, správné dodání, vše OK.

Vít R. 22.10.2026