Doprava nad 1499,- ZDARMA
Objednejte do 12:00 a odešleme ještě DNES!
Sada tvrzených skel IMAK je navržena speciálně pro kameru GoPro LIT Hero. Poskytuje spolehlivou ochranu displeje i objektivu před poškrábáním, prachem, otisky prstů a běžným opotřebením. Díky přesnému zpracování ochranná skla dokonale přiléhají k povrchu kamery a zachovávají její elegantní vzhled.
Vysoce průhledné tvrzené sklo zachovává ostrý obraz, věrné podání barev i citlivost dotykového ovládání displeje. Přesné rozměry zajišťují snadnou instalaci a nijak neomezují běžné používání kamery ani kvalitu pořizovaných fotografií a videí.
Povrchová úprava pomáhá omezovat ulpívání otisků prstů, prachu a dalších nečistot, takže displej i objektiv zůstávají déle čisté. Ochranná skla představují jednoduchý způsob, jak prodloužit životnost kamery a snížit riziko poškození při každodenním používání.
Ostatní vyobrazené příslušenství ani kamera nejsou součástí balení.
Rychlé doručení - vše skladem
Vrácení zboží - do 60 dnů
K nákupu nad 799,- Kč DÁREK ZDARMA
* Hodnocení bude před uveřejnění překontrolováno ze strany provozovatele e-shopu.
Nakupovala jsem dvakrát a vždy v pořádku
Velký výběr, hezké ceny, rychlé doručení
Velmi rychlé dodání. Došlo mi nádherné pouzdro.