Tvrzená skla, fólie na displej Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung Galaxy A8 (2018) se pyšní excelentním AMOLED displejem s bezvadným kontrastem a hravými barvami. Pokud by se takový displej poškrábal nebo rozbil, byla by to opravdu velká škoda. Tomu však můžete předcházet pomocí tvrzeného skla nebo ochranné fólie.

Tvrzená skla jsou velmi praktická. Pokud vynecháme zdobené varianty, nejsou tvrzená skla na mobilu téměř vůbec vidět. Zároveň však dokážou velké věci, a to ochránit displej před škrábanci, a v některých případech dokonce před popraskáním. V naší nabídce najdete klasické i celoplošné varianty. Stačí si vybrat.

Pokud přemýšlíte spíše o ochranné fólii, všimněte si v naší nabídce třeba antireflexní varianty, která se vám bude hodit obzvlášť za slunečného počasí. Z hlediska ochranných vlastností však často doporučujeme raději tvrzená skla, která se sice pohybují ve vyšší cenové hladině, ale rozhodně stojí za to.

Zobrazit další
Ověřeno zákazníky Heureka

Za nás mluví vaše spokojené recenze

Nic

Lenka P. 30.7.2025

perfektní nákup-ihned jsem dohledala co potřebuji,přehledné

Jana B. 29.7.2025

Velmi dobrý a rychlý nákup, včetně doručení.

Zbyněk J. 29.7.2025